27 Mart 2012 Salı

Kurumsal

Ukash Türkiye ön ödemelik kart satışı ve pazarlama hizmetlerini vermek amacıyla kurulmuş olup Türkiye'de yasal olarak Ukash Kart satışı yapan saygın ve öncü firmalardan birisidir. Firmamızın tüm faaliyetleri T.C yasalarına uygun olup, ön ödemeli kart sistemleri telekommünikasyon internet hizmetleri alanında faaliyet izinleri olan firmamız vergi denetime tabidir. Konusunda uzman profesyonel kadrosu ile hızlı, güvenilir ve cazip fiyat teklifleriyle hizmet vermeyi kendine bir ilke edinmiştir.
Önceliği müşteri memnuniyeti ve müşteriye en iyi hizmeti en kısa sürede vermekte olan firmamız fiyat politikasıyla ve 7/24 gerek canlı destek hattından gerek msn gerekse telefon iletişimi ile diğer firmalardan bir adım öndedir.
Firmamızdan satın aldığınız kartlara ait 19 haneli digital Ukash PIN kodları tarafınıza Cep telefonu üzerinden SMS yoluyla veya Cep Telefonunuzdan arama yöntemiyle teslim edilmektedir. Canlı yardım üzerinden yapılan tüm görüşmeler kayıt altında tutulmaktadır. Böylece bir sorun çıktığında en kısa süre içinde sorununuzu çözebilmemiz ve müşteri memnuniyetini sağlama imkanı bulmaktayız.

Saygıalrımızla