27 Mart 2012 Salı

Firmamızın Ukash Kart Politakaları

Ukash Tr olarak 3 seneyi aşan bir süredir siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde dürüst ,ilkeli, hızlı en ucuz fiyat politikamızla hizmet vermeye devam ediyoruz. Toplam 3 Operatör ile yaklaşık 5000 aşan müşteri sayımızla ve değerli referanslarımızla her geçen gün kendimizi bu alanda geliştirerek ve siz müşterilerimiz sayesinde ilerleyerek hizmetlerimizi genişletmekteyiz. Canlı Yardım ve telefon numaralarımız ile bizlerle her zaman iletişime geçebilir sorularınıza en hızlı ve güvenilir şekilde yanıt alabilirsiniz.
Fiyatlarımız: En ucuz fiyat politikamız ile sizlere en ekonomik şartlarda ukash kart satışları sunmayı hedefleyen firmamız. Toplu ve yüksek miktarda ukash alımlarınızda size özel indirimler uygulamaktadır. Artık sizde ukash kart alırken yüksek komisyon oranları vererek değil çok cazip komisyon oranları vererek ukash kart alabilirsiniz.
7/24 Satış Hizmeti : Telefon yada msn ile kartınızı alabilirsiniz.
Ticari Hesaplar : Yasal satış hizmetimiz ile ticari kanunlara uygun gerekli ön ödeme lisanlarımız ile tüm satışlarımıza fatura kesilmektedir, %100 güvenilir alışveriş politikamızdan asla ödünç vermemekteyiz.
Hızlı ve Güvenli Alışveriş: Ödemenizi yapıp gerekli bilgileri müşteri temsilcimizle paylaştıktan sonra kart alma işleminiz çok hızlı şekilde tamamlanır.
İletişi:  Ukash kart konusunda deneyimli müşteri temsilcisi elemanlarımız size msn de ve telefonda her konuda yardımcı olacaklardır.
Neden Firma : Firmamız ukash kart kullanımlarınızı yaptığınız yasal olmayan siteler için sorumluluk kabul etmez, kartınızın kabul görmemesi durumunda sorumluluk taşımaz. Sorumluluk kullanan kişiye aittir.Firmamız msn adresleri ve telefon numaraları dışında yapılan alışverişlerden sorumlu değildir.
Ukash Kart ile güvenli alışverişler dileğiyle…